Firma powstała we wrześniu 1990 roku w . Początkowo zajmowała się sprzedażą elementów wyposażenia wnętrz. Wśród różnych artykułów znalazły swoje miejsce oraz . Aby zapewnić kompleksową obsługę klienta w technikach osłonowych zrezygnowaliśmy z niektórych towarów handlowych na rzecz wszelkiego typu osłon przeciwsłonecznych. Pozwoliło to na rozszerzenie oferty na wszystkie typy osłon od tradycyjnych żaluzji do osłon tarasowych w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, pełny serwis wraz z pomiarem montażem oraz profesjonalnym doradztwem.

        Na przestrzeni lat zaobserwowaliśmy zmieniające się trendy w technikach osłonowych. Jeszcze kilka lat temu sprzedawaliśmy bardzo dużo żaluzji poziomych. Obecnie bardziej popularne są roletki, żaluzje pionowe a także zasłony typu NATURA wykonanych z drewna, mat bambusowych i trzcinowych. Pozwalają one na wspaniałą aranżację Twojego wnętrza.
Natomiast niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się rolety zewnętrzne aluminiowe, które pełnią funkcje ocieplające i zabezpieczające przed włamaniem. Zapraszamy na nasze strony. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wyczerpujące informacje i porady.


        Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.